Huzurlu çalışma ortamı

Solido çağrı merkezi sizlere rahat, huzurlu ve eğlenceli bir çalışma ortamı sunuyor. Altmış'ı aşkın personel sayımızı sizler ile yükseltmek istiyoruz. Sizde bu huzurlu ortamda bulunmak istiyorsanız iletişim kısmını doldurunuz.

Kendine özgü legal projeleri ile Afyon'da birçok personele istihdam sağlayan
Solido Reklam ve İletişim Hizmetleri sizleri ekibine davet ediyor.

Gününde maaş & Yüksek kazanç

 
Adres
Hasan Karaağaç mah. Turgut Özal Bulvarı Park Hastanesi yanı İzmir Yolu 3. km No:39/B-C Afyonkarahisar
İletişim
İletişim: 444 24 98
Fax: 0272 213 50 22
Email Adres

Sizde aramıza katılmak isterseniz; İş başvurusu yapmak için yandaki formu eksiksiz doldurunuz ! Başvurunuz sonrasında sizlere dönüş yapacağız. Teşekkür ederiz.

Gizlilik Sözleşmesi: Site üzerinde oluşturduğunuz başvurunuza solido grup insan kaynakları departmanı her an ulaşabilmektedir. Eğer başvuruyu sizin adınıza 3. Bir kişi yaptıysa başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Kullanıcılara ait bilgiler sadece bizim tarafımızdan görüntülenmektedir. Bu sitede paylaştığınız bilgiler şirketimize iş ve işçi arayışlarında yardımcı olmak amacıyla ve reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanılmaktadır. Bilgileriniz iş arayışlarında yardımcı olmak amacıyla ve reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak amacıyla Bankalar vs. 3. Kişilerle paylaşılamaz. Başvurunuz sonucunda sizinle sadece solidogrup iletişim kuracaktır. Yukarıda tarafıma aktarılan bilgileri okudum ve anladım. Bu sitede paylaştığımnız bilgilerin Solidogrup tarafından yukarıda sayılan amaçlarla, SOLİDOGRUP HARİCİNDE hiçbir kurumla paylaşılmayacağını anladım ve kabul ederim.

Genç ve Dinamik Yeni Ekip Arkadaşları Arıyoruz 

Solido Grup Ayrıcalıklar Dünyasına Girmek İster Misiniz?

Yola çıktığımız 1996 yılından beri sürekli olarak mesafe kat ederek Afyonkarahisar’dan ulusal ölçekte büyük bir firmaya dönüşmenin gururunu yaşıyoruz. Solido Grup olarak çok farklı sektörlerde hizmet etmekle birlikte devamlı yenilik arayışlarında olan bir yönetim kadrosuyla modern çağa hitap eden çözümler sunabilmek için değişim ve dönüşümü tamamlamaya çalışıyoruz. Teknoloji çağının gereği olarak da gerek firma yönetim konseptinin gerekse sunmuş olduğu hizmetlerin teknoloji merkezli olan bir blokajda yükseldiğine şahit oluyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında yer alan çağrı merkezi bünyesinde tele satış ve pazarlama hizmetimizle de son derece modern uygulamalar geliştirerek firmalara yardımcı olmaktayız. Çok uzun zamandır tüm dünyada en önemli satış pazarlama yöntemleri arasında bulunan çağrı merkezi hizmeti de Solido Grup güvencesiyle dünya standartlarında gerçekleştirilmektedir. Şu an itibariyle 100’e yakın çalışanla yoluna devam eden Solido Grup çağrı merkezi tele satış ve pazarlama birimi siz değerli katılımcıların da iştirakiyle büyümeye ve çalışan ağını genişletmeye karar vermiş durumdadır. Afyon iş alanları içinde oldukça büyük bir fırsat sunarak istihdam noktasında da kente katkı sunmayı bir vazife biliyoruz. Bu sebeple çağrı merkezi birimimizde çalışmak üzere sizleri de kaliteler dünyasına, SolidoGrup bünyesine davet ediyoruz

Çağrı Merkezi Nedir Hizmetleri Nelerdir?

Tüm dünyada oldukça popüler olan çağrı merkezi ülkemizde de yeni yeni şekillenmeye başlayan ve Solido Grup gibi kaliteli firmalar tarafından sunulan önemli bir hizmetler grubudur.Afyon iş ilanları içinde yer alan çağrı merkezimizde çalışmak için can atan yüzlerce kişi bulunmaktadır. Ancak bizim için önemli olan doğru partnerlerle yola devam etmektir. Bu sebeple çağrı merkezi hizmet konseptini tanıtalım. Çağrı merkezi adı altında hizmet veren firmalar mutlaka alanında uzman kaliteli bir ekiple yoluna devam etmek zorundadırlar. Çağrı merkezi hizmetlerimizin temelini tele satış ve pazarlama diye tanımlayabileceğimiz farklı bir ticaret uygulaması oluşturmaktadır. Böylece çok farklı konseptler ile hizmet vermekte olan çağrı merkezleri günümüz modern ticaret hayatında mutlaka bulunması gereken ve önemli bir boşluğu dolduran ayrıcalıklı hizmet kurumlarıdır. Solido Grup da Afyon merkezde olmasına rağmen sadece Afyon'da değil tüm ülkede hizmet veren birçok firmaya çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Geçmiş yıllarda çağrı merkezi konusunda kendi ekibini barındırmaya çalışan birçok firma oldukça büyük giderlerle ekonomik sıkıntılar yaşadığından dolayı çağrı merkezi hizmetini Solido Grup gibi kaliteli firmalardan hizmet alımıyla yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Bunun da beraberinde getirdiği birçok avantaj bulunmaktadır. Artan firma memnuniyetleri neticesinde Solido Grup sürekli olarak müşteri ağını genişlettiğinden dolayı yeni çağrı merkezi tele satış ve pazarlama uzmanlarına da ihtiyaç duymaktadır. Afyonkarahisar iş ilanları içinde özel bir yere sahip olan çağrı merkezi uzmanlarının görev yapacağı sahalar hakkında kısa bir bilgi verelim.

Tele Satış ve Pazarlama Yapacaksınız

Solido Grup çağrı merkezi bünyesinde Afyon iş başvurusu ile başlayacak olan tatlı macerada tele satış ve pazarlama teknikleri ile işlemler gerçekleştireceksiniz. Günümüzde her ne kadar birçok ticaret işlemi internet sahasına kaymış olsada bazı müşteri grupları daha güvenli bir alışveriş yöntemi olarak tele satış ve pazarlamayı tercih etmektedir.Tele satış ve pazarlama telefon üstünden müşterilerin aranarak hizmet ve ürün satışının gerçekleştirilmesi işlemidir. Bu konuda oldukça tecrübeli tele satış ve pazarlama uzmanları ile hareket etmek gerekmektedir ki kurumumuzda siz yeni çalışanlarımız için her türlü oryantasyon eğitimi verilecektir. Kullanacak olan her bir kelimenin önem taşıdığı bu pazarlama yönteminde insan ilişkileri, muhatabın psikolojik durumu, eğitim seviyesi, satış ve pazarlama uzmanının kişisel kabiliyeti ve dil becerileri belirleyici unsurlar olmaktadır. Böylece nokta atışı olarak hizmet ve ürün satışının gerçekleştiği tele satış ve pazarlama Amerika gibi dünyanın en büyük ülkelerinde yaygın olmakla birlikte ülkemizde de son dönemde çok talep görmektedir.

Tele Satış ve Pazarlama Neyi Amaçlar?

Tele satış ve pazarlamateknik olarak telefon görüşmeleri ile bir firmanın ürünlerinin satışını ve pazarlanmasını kapsıyor olsa da çok daha geniş bir kullanım alanı vardır. Sizler çağrı merkezi bünyesinde çalışmaya başlayınca telefonda sadece satış değil aynı zamanda müşterilerin ürün ile ilgili olan temayüllerini ve beklentilerini de öğrenmiş olacaksınız. Telefon açılan müşteri adayına ürün tanıtımı yapılarak ürünün en ince detaylarına kadar kapsamlı bir açıklaması sizin tarafınızdan verilmektedir. Bu bilgilendirme yöntemi ürünün çok daha geniş kitleler tarafından beğenilip satın alınmasına da vesile olacaktır. Ayrıca yine bu sistem içerisinde müşteri adayı ile randevu almak ve daha sonra sistem üstünden takip ederek görüşmeler gerçekleştirmek de gerecektir. Bazı durumlarda ise müşterinin ürünle ilgili sorunlarının çözümüne de yardımcı olmak gerekebilmektedir.

Tele Satış ve Pazarlamada İzlenecek Yol Haritası

 1. Müşterinin ihtiyacı net olarak belirlenir ve müşteri de bu ihtiyaca karşı motivasyon oluşturulur.
 2. Müşterinin ihtiyacını giderecek olan ve sizin pazarlamaya çalıştığınız ürünün tanıtımının çok net bir şekilde yapılması sağlanır.
 3. Ürünün veya hizmetin teknik detayları verilerek ürünün faydaları hakkında tele sunum yapılır.
 4. Eğer müşterinin teknik detay, ürün ve fayda ekseninde birtakım itirazları varsa bunlara doyurucu ve ikna edici cevaplar verilir.
 5. İkna aşamasından hemen sonra ürünün veya hizmetin fiyatı sunularak fiyat konusunda telkinde bulunulmalı. Ekstra olarak da ödeme kolaylıkları, mobil ödeme  veya kredi kartı gibi opsiyonlar eklenmeli.
 6. Nazik bir dil ile satış bitirilmeli.

Çağrı Merkezimizde Çalışmak İçin Bulunması Gereken Özellikler

Afyon’da iş ilanları içinde öncelikli olan Solido Grup çağrı merkezinde çalışmak için genç ve dinamik olmak en önemli şart. Grup bünyesindeki bütün sahalarda her zaman için tempoya ayak uydurabilen,modernist, soruna değil çözüme odaklı olan genç çalışanlar bulunmaktadır. Çağrı merkezi ekibimize katmak istediğimiz siz değerli adaylarında mutlaka aktif, modern dünya görüşüne sahip ve sorunları çözme noktasında pozitif yaklaşım sahibi olan bireyler olmasını arzuluyoruz. Bununla birlikte çağrı merkezinde daha kaliteli hizmet sunulabilmesi için gereken teknolojik altyapıya sahip bireylerle yolumuza devam etmek istiyoruz. Çağrı merkezi konseptinde en önemli unsur olan dil becerisi noktasında yeterlilik sahibi, Türkçeyi doğru ve düzgün konuşan, efektif bir şekilde ikna edici kabiliyet ile donatılmış ve muhatabını iyi analiz edebilen, gerekli psikolojik bilgiye sahip adaylar bizim hizmet konseptimize uymaktadır.Solido Grup Çağrı Merkezinin size sunacağı avantajlar:

 • Alanında uzman bir çağrı merkezi kadrosunda çalışarak büyük bir tecrübe kazanacaksınız.
 • İnanılmaz derecede huzurlu bir çalışma ortamında kişisel becerilerinizi ön plana çıkararak çeşitli kariyer imkânlarına göz kırpmanız söz konusu olacak.
 • Çok kısa sürede adapte olabileceğiniz Solido Grup çalışma ortamı alt ve üst ayrımı olmadan aynı potada aynı hedefe kilitlenmiş bireylerin bulunduğu bir konseptle sizi sahiplenecek.
 • Tüm çalışanlarımız için uyguladığımız dolgun maaş ve prim uygulamasından sizler de faydalanacaksınız. Üstelik yapacak olduğunuz kaliteli çalışmalar samimi yöneticiler tarafından anında değerlendirilerek yüksek primlerle ödüllendirileceksiniz.
 • İşyerinde sunulacak avantajlar arasında maaş ve yüksek prime ek olarak yemek opsiyonu da bulunmaktadır.
 • Kaydedeceğiniz başarılar mutlaka değerlendirilerek çağrı merkezinde daha üst kademelere geçişiniz için tüm personel ve yöneticiler size destek olacaktır.
 • İşveren olarak Solido Grup sizin sunacağınız katkıyla büyürken siz de Solido Grup kariyer olanaklarıyla büyüyeceksiniz. Böylece kişisel becerilerinizin artacağı ve ekonomik olarak tatmin olacağınız bir iş hayatına merhaba diyeceksiniz.