Solido Grup: Genç, Dinamik, Doğal, Eğlenceli ve Pozitif

İleri görüşlü ve yaratıcı ekibimiz şirketler için etkili içerik stratejileri geliştirir.

Bizler, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile şeffaflık, karşılıklı güven ve dürüstlük dayalı ilişkiler kurarız

Solido Grup Kimdir?

Solido Grup 1996 yılında Afyon'da yerel bir inşaat ve dekorasyon firması olarak yola çıkıp günümüzde ülkenin en önde gelen iletişim ve reklam firmasına dönüşen bir başarı hikâyesidir. Bu başarı hikâyesinin mimarı olan profesyonel kadromuz gençliği ve dinamizmi, donanım ve pozitif düşünce ile birleştirerek modern uygulamalarla müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekiptir. Tüm istatistik ve anket verilerini teknoloji ile harmanlayarak kullanan profesyonel kadromuz hedef kitle çalışmaları yaparak firmalar ve kurumlar için Sektörel bazda çözümler ve geleceği şekillendirecek olan değerlendirmeler sunar.

İnternet Reklamcılığının Marka Değeri

Solido Grup reklamcılık sektörüne internet reklamcılığı kavramını yerleştirmeyi başarmış ve bu anlamda Sektörel yelpazedeki bütün kurumlardan ve firma türlerinden reklamlar alarak 33000 firmaya bilinirlik anlamında pozitif değerler katmış olan kurumsal bir reklam ve iletişim firmasıdır. İnternet reklamcılığı hizmet konseptinde firmaların hedef kitlesini doğru saptanmasına, müşteri potansiyelini her zaman en üst seviyelerde tutmasına, anlık değişimleri iyi takip edip firmanın reklam girdilerini artırmasına yardımcı olan modern bir anlayış vardır. En yeni internet reklam uygulamalarını oldukça kaliteli ve efektif bir şekilde firmalara yansıtarak tek elden reklam kampanyası yönetimi anlayışıyla en güçlü maliyet ve pazarlama yöntemlerini tasarlayıp çalıştığı firmalara değer ve önem katmaktadır.

Sürekli Günceli Yakalamak

Solido Grup tüm müşteri portföyüne en güncel ve modern teknoloji çözümlerini ve reklam fikirlerini sunarak en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Firmaların reklam ihtiyacını giderirken günü değil geleceği şekillendirmeye çalışan Solido Grup bu konuda oldukça iddialı bir şekilde sıradışı ve dikkat çekici çalışmalarla yoluna devam etmektedir. Anlık değil kalıcı çözümlerin adresi olan Solido Grup en az maliyetle en yüksek kaliteyi oldukça titiz çalışmalarla reklam sağladığı firmalara sunmaktadır. Kurumsallaşmanın her firmanın hakkı olduğunu düşünen SolidoGrup, çok yönlü web sayfaları optimizasyonu, sosyal ağ yönetimi ve onlarca modern uygulamayla çalıştığı firmaları üst seviyelere taşımak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Böylece firmalar sahip oldukları nitelikli web siteleriyle daha geniş bir müşteri profiline çok daha kısa bir sürede ulaşarak yapmış oldukları reklam yatırımlarının getirisini toplamaktadırlar.

Geleceği Bugünün Nesli İçin Tasarlıyoruz

Solido Grup en dinamik ve enerji dolu olan hedef kitleye reklam üretmektedir. Sınırların sadece ülkeler arasında kaldığı, genç beyinlerde ayrıştırıcı hiçbir engelin bulunmadığı, teknoloji dostu, dünyayı yaşam alanı kabul etmiş, daima yeninin peşinde olan, azla yetinmeyip güzeli arzulayan genç kuşak Solido Grubun hedef kitlesidir. Müşteri başarısını firma başarısına blokaj yapan Solido Grup bu yolda bizimle olmayı seçen tüm müşterilerine teşekkür eder.

Hakkımızda

İnşaat Sektöründen İnternet Reklamcılığına Giden Başarı Öyküsü

1996 yılında Afyonkarahisar'da küçük bir yerel işletmeden yola çıkılarak bugün global ölçekte hizmet vermekte olan Solido Grup inşaat ve ahşap sektöründe faaliyete başlamış olan ticari bir topluluktur. Oldukça geniş vizyon sahibi yöneticiler tarafından çok kısa sürede Afyon'dan çıkıp bütün ülkeye hitap etmekte olan Solido Grup 2000’li yıllarda ivme kazanan teknolojiyi fark ederek daha güncel sektörlere ve hizmet kanallarına yönelmeye başlamıştır. 2000’li yılların başında daha emekleme aşamasında olan İnternet ülkemizde henüz tam olarak oturmamışken sadece o zamanı değil geleceği şekillendirecek olan Solido Grup profesyonelleri İnternet sahasına yatırım yapmak için kolları sıvamıştır. Günümüzün iletişim çağı olarak nitelendirildiği düşünüldüğünde Solido Grup’un 2000’li yıllardaki Sektörel değişimi çok daha büyük bir anlam taşımaktadır.

Oldukça cesaret isteyen bir iş olarak inşaat, ahşap ve mobilya sektöründen bir anda internet ve sanal reklamcılık sektörüne geçiş yapan Solido Grup ticari hayatta risk almanın ne demek olduğunu çok kısa sürede kazandığı başarılarla ve yoluna devam ettiği yeni mecralarla herkese göstermiştir. Bugünlerde oldukça sık olarak kullanılan İnternet ve reklam sözcüklerinin bir araya dahi gelmediği 2010 yılının ilk yarısında İnternet reklamcılığı ile ilgili onlarca projeye geliştirilir. Ticari hayatın en önemli unsurlarından olan reklam çok uzun yıllar sadece televizyon ve yazılı basın arasında sıkışmış ve bu iki kanalın dışına çıkamamıştır. Ancak internetin 2000’li yıllarda hayatımızda hızlı bir şekilde giriş yapması ile birlikte reklamcılık anlayışı da tüm dünyada farklı bir boyut kazanmıştır.

Kurumsallaşma Yılları ve İnternet Reklamcılığı

Global anlamda internet reklamcılığının oldukça hızlı bir şekilde devam ettiği 2010 yılında ülkemizde bu sahadaki büyük boşluğu fark eden Solido Grup internet reklamcılığı noktasında çok ciddi girişimlerde bulunur. Firmaların ve sektörlerin bulundukları noktadan daha ileri gidebilmek hatta yerelden uluslararası ölçeğe çıkabilmek için ar-ge ve pazarlama arasındaki ilişkiyi kurması gerektiğini fark eden Solido yetkilileri ar-ge çalışmalarına ağırlık vermiştir. Bu noktada birçok firmanın ar-ge ve pazarlama arasındaki bağını kuvvetlendirerek çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaşması için çeşitli internet reklamcılığı projeleriyle bu sahada ülkemizde birçok ilke imza atılmıştır. Özellikle internetin iletişim noktasında sunmuş olduğu gücü arkasına alan Solido, firmaların çok daha kısa bir sürede az bir maliyetle geniş bir pazar payına ulaştığını fark ederek internet reklamcılığına büyük bir ağırlık vermiştir.

6 ay gibi kısa bir sürede oldukça büyük bir başarı kazandığı internet reklamcılığına farklı bir boyut kazandırmak ve bir adım daha öteye taşımak için çağrı merkezi konseptiyle hizmet vermeye başlayan Solido Grup çok geniş bir müşteri profiline ulaşmıştır. Çağın gereği olan modern reklamcılık anlayışında internet ve çağrı merkezini bir araya getiren çok farklı bir yaklaşımda çeşitli reklamcılık çalışmaları ortaya konmuştur. Böylece çağrı merkezi ile direkt olarak canlı bir şekilde, insan unsuruyla muhatap olan Solido Grup internet üstünden de sanal bir şekilde müşteri potansiyeline hitap etmeye çalışmıştır. Her iki unsuru bir potada harmanlayarak çok farklı bir reklamcılık anlayışı geliştiren firma başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanır ve bunun neticesinde yerel bir işletmeden kurumsal bir kimliğe geçer.

Kurumsallaşmaya başladıktan sonra Solido Grup oldukça profesyonel bir ekiple yoluna devam etme kararı alır. Bu noktada profesyonel ekibin her türlü eğitim ve donanım ihtiyacına anında cevap veren şeffaf bir yönetim politikası ile ön plana çıkmaya başlar. 2010’lı yıllarda ülkemizde internet reklamcılığı kavramı tam olarak yerleşmemiş iken bu sahadaki birçok ilki başaran Solido, internet reklamcılığı ile ilgili eğitim almış sertifikalı reklam yöneticilerini şirket bünyesinde barındırır. Böylece modern dünyanın internet reklamcılığında kazanmış olduğu tecrübeyi kısa bir sürede şirket dağarcığına katar. Ayrıca iletişim noktasında firmalarla müşteriler arasında oldukça hassas bir noktada bulunan eğitimli müşteri temsilcileri ile yoluna devam etme kararı alır.Bu şekilde tamamen profesyonel reklam yöneticileri ve müşteri temsilcileri ile şirket reklamcılık sektöründe çok yönlü bir şekilde iletişim yollarına sahip olur. Çok kısa sürede meyvesini veren bu yeni konsept yönetim tarzıyla Solido Grup müşteri memnuniyetinde zirvelere tırmanmaya başlar. Oldukça şeffaf bir hizmet politikası bulunan Solido Grup, müşterileri ile birlikte büyümekte olan reklam firması ve iletişim dizayn edicisi olarak ülkede kendine bir yer bulur.

Başarı İçin Takım Ruhu ve Ekip Çalışması

Solido Grup’u çok kısa sürede başarı basamaklarını zirvesine çıkaran en önemli unsur takım ruhu ve ekip çalışmasıdır. En tepedeki yöneticiden en alttaki personele kadar istihdam edilen tüm ekibin aynı şuur ve ruh çevresinde bir araya geldiği Solido Grup, oldukça modern ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile çalışanlarını memnun ederek büyüme yolunda adımlar atan bir firmadır. Bunu sağlayabilmek için sürekli olarak alt ve üst ayrımına tabi olmadan tüm personelin iletişiminin sağlanmasına büyük önem verilmektedir. Reklamcılık ve iletişim sektöründe faaliyet göstermekte olan Solido Grup müşterilerine sunmuş olduğu iletişim yöntemlerinin tamamını kendi personelleri arasında da tesis ederek gıpta edilecek bir firma olarak birçok rakibi tarafından takdirle karşılanmaktadır. Ayrıca sürekli olarak çalışan ve profesyonel kadrosunu genişleten Solido Grup sektörde yeni iş imkânları yaratarak istihdam noktasında da oldukça yüz güldürücü işlere imza atmaktadır.

Sahip olduğu bütün kadroları en efektif şekilde kullanabilmek için onlardan güç almak düsturunu prensip sayan Solido Grup geliştirmiş olduğu bazı prensiplerle çalışanların da motivasyonunu artırma yoluna gitmektedir. Bu prensipler arasında eğlenceli, ferah, sıcak, samimi, saygılı, konforlu ve huzurlu iş ortamı sloganı birçok çalışan tarafından benimsenerek Solido’yu daha yukarılara taşımak için gayret gösterilmektedir.

Solido Ne Yapar?

 1. Anket ve Pazar Araştırması

Reklamcılık ve iletişim sektörünün lokomotifi olan Solido Grup birçok sahada faaliyet göstererek modern anlamda reklamcılığı ülke geneline standart bir hizmet olarak sunmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda sürekli olarak anket ve pazar araştırması yapan Solido yerinde ve kaliteli bir ekiple ülkenin çeşitli konularda nabzını tutmaktadır. Ayrıca birçok firma içinde müşteri memnuniyeti anketi hizmeti veren Solido ticari hayattaki firmaların daha kaliteli bir şekilde hizmet sunmasına da yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve pazar araştırması anketlerini telefon üstünden internet aracılığıyla veya yüz yüze gerçekleştiren Solido Grup, bu şekilde firmaların müşterileri ile olan iletişimlerini artırmaları için destek sunar. Bilindiği üzere günümüz ticari hayatında müşteri memnuniyeti bütün faaliyetlerin merkezine konmuş durumdadır. Ancak birçok firma, müşterilerinin sunmuş olduğu ürün ve hizmetler hakkındaki geri dönüşlerini bilememektedir. Hâlbuki ticari faaliyette bulunan bütün sektörlerin ve bu sektördeki bütün firmaların hitap ettiği müşterinin memnuniyet durumu gelecek adına en belirleyici ölçüttür. Devasa ölçekte faaliyet gösteren firmalar dahi müşteri memnuniyetinde birkaç puanlık düşüş neticesinde kriz toplantıları yaparak duruma müdahale etmeye çalışmaktadır. Bu sebeple her firmanın mutlaka müşteri memnuniyetini artırmak için çeşitli anketler yapması ve bu anketler neticesinde bir takım tedbirler alması kaçınılmazdır. Solido Grup da tamamen profesyonel bir ekiple isteyen ve talepte bulunan bütün kurumlara ve firmalara pazar araştırması ve müşteri memnuniyeti anketi hizmetini sunabilmektedir.

 

 1. Görüntülü ve Görsel İnternet Reklamcılığı:

Reklamcılık sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız kendisine saha olarak interneti seçmiştir. İnternetin çok daha özgürlükçü yapısı ve her an iletişim sağlamaya müsait olan konsepti sebebiyle görüntülü internet reklamcılığı ve görsel internet reklamcılığı firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Bu reklamlar internetteki birçok sanal platformlarda izlenebilmektedir. Görüntülü internet reklamcılığında video reklam dediğimiz unsurlar ön plana çıkmaktadır. Genellikle çok kısa olan görüntülü internet reklamları hedefe ulaşma noktasında en etkili enstrümanların başında gelmektedir. Zamanımızda akıllı telefonların oldukça popüler olduğu düşünüldüğünde görüntülü internet reklamcılığı ile görsel internet reklamcılığının televizyon veya gazete reklamlarının çok daha önüne geçtiği bilinen bir gerçektir. Bu noktadan hareket eden Solido, oldukça kaliteli görsellerle ve en modern grafik çalışmaları ile sonuç odaklı reklamlar tasarlamaktadır. Bu reklamların tasarlanmasında çok uzun zamandır sürdürmekte olduğu çağrı merkezi hizmetlerinden de istifade edilmektedir. Ayrıca Solido Grup bünyesinde yapılmakta olan birçok müşteri ve pazar araştırması anketinden de elde edilen veriler reklamların hedef kitleye daha net bir şekilde hitap edebilmesinde önemli rol oynamaktadır.

 1. Youtube, İnstagram, Facebook, Yandex, Bing, Google Reklamları

İnternet platformunda reklamların sunulabileceği çok farklı alternatif mecralar bulunmaktadır.Video izleme kanalı olan YouTube, daha çok resim paylaşımına müsaade eden İnstagram, kişisel sosyal ağ olan Facebook, arama motorlarından Yandex, Bing ve Google reklam sunmak için kullanılan sosyal mecralardır. Bunların her birisinde reklam sunabilmek için oldukça tecrübeli ve internet konusunda eğitimli ve donanımlı bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Çok uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren Solido Grup bu konuda tamamen profesyonel bir kadro ile çalıştığından dolayı istenen tüm internet mecralarında en kaliteli reklamları tasarlayarak firmalar ve girişimciler için büyük kolaylıklar sunmaktadır. Bahsi geçen sosyal mecraların her birisinin kendine ait bir çalışma mantığı, hitap ettiği özel bir kitlesi bulunmaktadır. Bu sosyal mecraların çalışma sistemi, hitap ettiği kitle iyi analiz edilmeden sunulacak olan hiçbir reklam hedefe ulaşmayacaktır. İnternet gibi çok geniş bir sanal sahada nokta atışı bir şekilde reklamcılık faaliyeti yapmak çok büyük bir deneyim ve bilgi istemektedir. Bu deneyim ve bilgi Solido Grup için sahada olmak anlamını taşımaktadır. Zira bütün sosyal mecraları hem müşterileri için bir reklam Platformu olarak kullanan Solido Grup hem de kendi faaliyetleri için çeşitli analizlerin yapıldığı bir araştırma sahasına dönüştürmektedir. Sürekli olarak internet üstündeki trendleri, değişimleri, dönüşümleri yakından takip eden teknik ekip sayesinde en doğru reklamı en uygun konseptle firmalara ve sektörlere sunabilmektedir.

 1. SEO Analizi ve SEO Optimizasyonu

İnternet reklamcılığı yapabilmek için internetin iletişim sistemlerini ve dilini iyi bilmek gerekmektedir. Günümüzde internetten herhangi bir kitleye hitap edebilmek, bir ürünü tanıtabilmek, bir hizmeti satabilmek için SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonunu çok iyi bilmek gerekmektedir. Bilindiği üzere günümüzde bilginin arandığı ilk kaynak Google Yahoo Bing Yandex gibi internet üstünde çalışmakta olan arama motorlarıdır. Geçmişte kütüphanelere yönelen İnsanlar günümüzde bilgiye ulaşmak için birkaç saniyede size cevap veren arama motorlarını tercih etmektedir. İnternet reklamcılık sektörü için de bir dönüşümün yaşanmasına sebep olmuştur ve böylece ortaya SEO dediğimiz sözcük Search Engine Optimization sözcüklerinin kısaltmasından oluşan bir arama bilimi çıkmıştır. Bu arama bilimi yüzlerce ölçütü temel alarak arama motorlarının nasıl çalıştığını, neye göre arama sonuçlarını sıraladığını, sitelerin hangi ölçütlerden geçirerek üst sıralara tırmandığını gözler önüne sermektedir. Başlı başına profesyonel bir bilgi gerektiren alan olarak internet reklamcılığında en çok dikkat edilmesi gereken sahadır. Solido Grup, SEO noktasında birçok farklı alternatif hizmet sunarak firmaları kaliteli reklamcılık uygulamaları ile tanıştırmaktadır.

 1. SEO Danışmanlığı

Bir firmanın internetteki bilinirliğini artırabilmesi için mutlaka SEO danışmanlığı alması gerekmektedir. İnternet üstünde web sitesi bulunan firmalar çoğu zaman istedikleri kadar müşteri profilini ulaşamamaktan yakınmaktadırlar. Hâlbuki Solido Grup’un sunmuş olduğu SEO danışmanlığı hizmeti ile web sitelerinin arama motorlarının istediği şekilde yeniden optimizasyonunun yapılması sağlanmaktadır. Çünkü SEO optimizasyonu yapılmayan sitelerde kullanıcı aradığını bulamamakta bu da arama motorlarının çeşitli algoritmaları tarafından algılanarak site arama sonuçlarında çok gerilerde kalmaktadır. Bir firmanın internet sitesinin arama sonuçlarında üst sıralara tırmanması daha çok müşteriye hitap edeceğini ve doğal olarak da hizmet veya ürün satışının artacağını göstermektedir. Aynı şekilde alt sıralarda kalan bir firmanın internet sitesi de daha az müşteriye hitap edeceğini ve satışların düşeceğini haber vermektedir. Ancak bu şansa bırakılmayacak kadar ciddi bir meseledir. Bu sebeple firmamızın sunmuş olduğu SEO analizi sonrasında sitenin bütün SEO optimizasyonu profesyonel teknik ekip tarafından yapılmaktadır. Oldukça kısa bir sürede sitenin SEO optimizasyonu yapıldığında gözle görülür bir şekilde hizmetlerde ve ürün satışlarında artış ortaya çıkmaktadır.

 1. Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Analizi

Ayrıca Solido Grubun internet reklamcılığında en çok önem verdiği uygulamaların başında sosyal medya yönetimi gelmektedir. Özellikle genç nesil diye tanımlanan müşteri profili için sosyal medya internet kullanımında ilk sıralarda yer almaktadır. İnstagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya dediğimiz uygulamalar daha çok akıllı telefonlar üstünden takip edilen çeşitli paylaşım platformlarıdır. Bu gibi yerler son zamanlarda birçok firma için reklam verilebilen ve ciddi anlamda müşteri ağının genişletilmesine faydası olan sanal ortamlar haline dönüşmüştür. Solido Grup sosyal medya yönetimi ve sosyal medya analizi yaparak bu konuda firmalara yardımcı olmaktadır. Her sosyal medyanın kendine has bir takım uygulamaları ve ölçütleri bulunduğundan bu alanda uzman olan profesyoneller tarafından gereken bütün optimizasyon işlemleri yapılmaktadır. Böylece firmalar hedef kitleye çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir ki bu da daha çok müşteri demektir.

Solido Grup Aktif  Projeleri

Uzun zamandır internet reklamcılığı ve iletişim sektöründe faaliyet göstermekte olan Solido Grup firmalara sunmuş olduğu birçok uygulamayı somutlaştırılarak çok kaliteli örneklerle adından söz ettirmektedir. Solido Grubun yapmış olduğu en büyük projelerin başında Birmilyonnokta.com gelmektedir. Oldukça geniş katılımlı olan bu projede sanal bir firma rehberi olarak yola çıkan Birmilyonnokta.com çok kısa bir sürede 35 bine yaklaşmakta olan firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Temelinde firmaların kendilerini tanıtacak oldukları sanal bir platform haline dönüşen şirket rehberi her firma için sayfalarında bir takım künye bilgilerine, uygulama ve ürün bilgilerine yer vererek firmanın oldukça kaliteli bir şekilde reklamını yapmaktadır. Müşteri açısından bakıldığında proje hizmet veya ürün talep eden müşterinin çok kısa bir sürede bulunduğu lokasyondaki firmaya ulaşmasına olanak tanımaktadır. Bu yönüyle hem müşteri için hem de reklam veren firma veya sektörler için oldukça önemli bir yerde duran Birmilyonnokta.com giderek artan katılımcı sayısı ile ülkemizdeki en büyük firma rehberi olmaya adaydır. Aynı şekilde çeşitli sitelerin tanıtımına olanak sunan Sitesepeti.com da Solido Grup profesyonel ellerinden çıkmış oldukça beğenilen görselleriyle ve arayüzüyle referans noktası olan bir çalışmadır.

Daha İyi ve Profesyonel Hizmet İçin Sertifikalar

Solido Grup sistematik çalışmanın önemini daha ilk kurulum aşamasında fark etmiş olan bir firma olarak sürekli olarak modern gelişmeleri ve teknolojik yaklaşımları yakından takip etmektedir. Reklamcılık ve internet iletişimi noktasında kendini geliştirmeye çalışan personelleri ile birlikte farklı sertifikalar alarak müşterilere daha bilinçli ve profesyonel bir şekilde hitap etmeye gayret göstermektedir. Solido Grup sertifikaları şunlardır:

 • Kalite yönetim sistemi: ISO 9001:2008
 • Bilgi güvenliği yönetim sistemi: ISO - IEC 27001:2013
 • Müşteri iletişim merkezi hizmet sunumu (çağrı merkezi): EN 15838
 • Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi: ISO 10002:2014
 • Pazar ve kamuoyu araştırması veri toplaması ve raporlama hizmetleri: ISO 20252:2012

Çözüm Ortakları

İletişim sektöründe faaliyet göstermekte olan Solido Grup günümüz iletişiminin en büyük aktörleri olan GSM operatörleri ile de çözüm ortaklıklarına gitmiştir. Bu noktada Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone'la çözüm ortaklığı anlaşması sağlanarak dijital güvenlik noktasında firmadan hizmet alan bütün müşterilerin her türlü güvenliği sağlanmış ve güvence altına alınmıştır.

Sayılarla Solido Grup

İletişim ve internet reklamcılığının temeline istatistik ve müşteri memnuniyetini koyan Solido Grup için kendi istatistikleri de oldukça önemlidir. Her ne kadar bugün sahip olduğu istatistiki değerleri yeterli görmese de kısa sürede alınan mesafe açısından oldukça takdire şayan bir gelişme göz önünde bulundurulmaktadır. Buna göre Solido Grup:

 1. 5 yılda 6372986 müşteri ile görüşme yaparak alanında kırılması zor bir rekora imza atmıştır. Milyonları bulan müşteri görüşmeleri Solido Grubun insana verdiği değeri de gözler önüne sermektedir.
 2. Bu süreçte 318648 saat çağrı süresine ulaşılarak müşterilerinin kendini ifade etme ve özgür düşünceyi dile getirme noktasındaki şeffaflığı tartışılmaz bir şekilde ortaya konmuştur.
 3. Çok kısa sürede 74866 kişinin müşteri olarak Solido Grup hizmet portföyüne katılması Solido’nun sürekli olarak büyüdüğünü ve ulusal çapta referans bir firma haline geldiğini kanıtlamaktadır.
 4. An itibariyle her gün 15000 kişiye ulaşacak potansiyele sahip olan Solido Grup reklamcılık ve iletişimin nasıl olması gerektiğini yaptığı uygulamalarla hem firmalara hem de rakiplerine göstermektedir.

 

Solido Grup Vizyonu

 • İletişim sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak müşterilerle en kaliteli iletişimi sağlamak.
 • Reklamcılık sektöründe adından söz ettiren bir grup olarak ulaşılmadık hiç kimse kalmaması için çaba göstermek.
 • İnternet reklamcılığında günceli yakalayabilmek için her saniyenin kıymetini bilmek.
 • İletişimin gücünü gösterebilmek adına müşterileri bir çözüm ortağı saymak.
 • Yönetici ve tüm personelin aynı hedef doğrultusunda ruh ve fikir birliğini sağlamak
 • Takım ruhu ile başlayan tüm projeleri en zirve noktada tamamlamak ve hemen yeni bir projeye start vermek
 • Kendini tekrar eden bir firma olmamak için sürekli özgün olanı ve yeniyi aramak

Solido Grup Misyonu

 • İnternet reklamcılığı ve iletişim noktasında referans bir firma olarak tüm müşterilere kaliteli hizmet sunmak
 • Bir iletişim firması olarak müşteri memnuniyetini firmanın ve tüm personelin merkezine koymak
 • Her müşterinin firmanın gelişmesinde pay sahibi olabilmesi için şeffaf yönetim anlayışı benimsemek
 • Paylaşımcı bir yönetim anlayışı ile sürekli olarak günceli takip etmek
 • Yeniliklere açık olarak iletişimin gücünden faydalanarak ulusaldan globale açılan bir pencere olmak
 • Ülkemizde faaliyet gösteren tüm firmaların referans noktası haline gelmek
 • Var olanı hiçbir zaman yeterli bulmayıp sürekli yeniyive daha iyiyi aramak
 • Ortaya koyduğu prensipler ile İnternet reklamcılığı ve iletişim alanında örnek alınan bir firma olarak hep daha kaliteyi sunmak.

5

Yıllık Tecrübe

143

Proje Yönetimi

76

Bölgesel Çalışma

410

İlk Sıra

60

Çalışan Personel

674

SEO Hizmeti

70.000+ Müşteri

2000+ Web Sitesi

60+ Personel

+1,000.000+ Görüşme

Vizyonumuz

Genç, dinamik ve alanında uzman personelimizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek kısa sürede başarıya ulaşmak

Kalite Asla Tesadüf Değildir

Solidogrup olarak kaliteden asla taviz vermeyiz. Kalitemizi ISO kalite sertifikalarıyla belgelendirdik