Lütfen dikkatle okuyunuz!

Merhaba sayın kullanıcımız. Görünüşe göre https://birmilyonnokta.com adresinde çok fazla geziyorsunuz. Bu davranışınız şirket politikalarımız ve kullanıcılarımızın bilgi güvenliği için maalesef kabul edilememektedir.

Birmilyonnokta.com ve şirketimizin bütün sitelerinde girdiğiniz her sayfa tıkladığınız her bağlantı, detaylarına baktığınız bütün firma bilgileri saat ve dakikasıyla beraber ip adresiniz ile birlikte kayıt altına alınıp her saniye yazılım geliştirme ekibimiz tarafından incelenmektedir. Proxy, vpn kullanımı ve şüpheli hareketler anında tespit edilerek ip adresi engellenmektedir. Birmilyonnokta.com adresinde kayıtlı firmaları arayıp bizim adımızla veya herhangi bir şekilde tahsilat yapmaya çalışan kullanıcılar tespit edilip haklarında şirket avukatlarımızca yasal işlem ve takip süreci başlatılmaktadır. 

 

Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, veya söylemek istedikleriniz var ise sayfanın altındaki canlı destek bölümünde sizi bekliyor olacağız. Bu sayfadan bize yazan kullanıcılarımıza ayrı bir özen gösteriyoruz :) Lütfen bize yazmaktan çekinmeyin. 

 

Solidogrup Yazılım Ekibi